• Wpisów: 34
  • Średnio co: 40 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:41
  • Licznik odwiedzin: 8 450 / 1433 dni
 
soniasays
 
sm4.jpg


Witajcie! Nie wiem, czy już wam mówiłam, ale ja swoje wakacje już rozpoczęłam. Uczelnię skończyłam 12 maja i teraz teoretycznie odpoczywam, a praktycznie to robię dużo nadgodzin w pracy. W tym tygodniu byłam codziennie poza poniedziałkiem, weekend normalnie muszę iść bo to mój kontrakt jako part-time no i poniedziałek, ten nieszczęsny bank holiday. A praca w Primarku najłatwiejsza nie jest, ale co jak co, ja tam kocham tą pracę, bo są naprawdę super ludzie i zawsze jest dużo śmiechu i czas szybciej leci ;)

Dzisiaj przygotowałam dla Was post o tym jak sobie radzę z rozstępami. Przyznam, nie jest najłatwiej. W tym roku pojawiły mi się znowu na udach na całej długości... Ale byłam załamana. Na szczęście były to świeże rozstępy więc od razu przystąpiłam do walki, żeby nie były jeszcze gorsze.


sm.jpg


sm2.jpg


sm3.jpg


Seria Palmer's jest bardzo tania (ok, 3-4 funty na Amazonie). Nie wiem czy jest dostępna w Polsce, ale pewnie można kupić online. Oprócz tego słynny bio-oil. W 2 tyg zużyłam całą buteleczkę 200 ml, trochę się zawiodłam bo niby ma być na 30 dni, ale w sumie.. uda mam duże więc trochę tego idzie.
Czy widzę rezultaty? Tak. Po 2 tyg. smarowania, nieregularnych jeszcze ćwiczeniach i diecie, rozstępy nie są już krwisto czerwone, ale różowe i zdecydowanie nie są głębokie. Myślę, że po dłuższym stosowaniu uda mi się uzysać zadowalajacy efekt, ale przede wszystkim trzeba schudnąć. Ta waga idzie za daleko!!! Kocham krągłe kobiety, ale... trzeba znać umiar ;)

Polecacie coś na rozstępy? Każdy produkt w mojej walce mile widziany :D

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego