• Wpisów: 34
  • Średnio co: 39 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:41
  • Licznik odwiedzin: 8 322 / 1372 dni
 
soniasays
 
Ten post miał się ukazać chyba jakoś z miesiąc temu, ale jak już mówiłam dopadł mnie okropny leń. Dzisiaj moja mama wraca z Polski, więc konieć błogiego lenistwa i tego 'urlopu'. Znowu będzie wstawanie o 9, wszysto na już i natychmiast. Wiecie, jak to z mamami haha :)

Wkrótce planuję jakoś się zorganizować i zaplanować mojego 'profesjonalnego' bloga. Takiego po angielsku, z regularnymi postami itd. Ale szczerze, dalej szukam inspiracji. Wiem, co chciałabym tam ukazywać, ale chce być także na swój sposób oryginalna. Ile jest blogów o kosmetykach i modzie... Tysiące.
Chcę by to było coś takiego bardziej dziennikarskiego, żeby w przyszłości było to też jakaś moja praca.

W każdym bądź razie, przejdźmy do rzeczy... Shall we?

beyonc.jpg


Chyba wszystkim znane perfumy Beyonce - Heat. Pierwszy raz dostałam go na któeś moje urodziny. Może 17? Od mamy. Od razu pokochałam ten zapach, tak samo jak mój (ex?)chłopak, który nawet zatrzymał zużytą buteleczkę. Strasznie płakałam (nie dosłownie), jak się skończył, bo cena wtedy była trochę ponad 200 zł. Jakiś czas temu w trakcie mojego lunchu poszłam do Bootsa i od razu go zgarnęłam. Przecena z 38 funtów (chyba) na 11. O happy days, ostatnia sztuka jest moja. Zapach wg mnie jest naprawdę romantyczny i seksowny, więc jeśli jeszcze go nie wypróbowałyście to musicie!

emulsion2.jpg


Emulcja do twarzy z Benefita. Jest to moje niedawne odkrycie, ale już wiem, że to na pewno będzie produkt, który kupię wiele razy. Próbkę tego produktu dostałam wraz z mascarą z Benefita, którą wam pokazywałam we wcześniejszych wpisach. Emulsja ta jest naprawdę wydajna, kilka kropelek starcza na całą moją twarz, super nawilża, skóra jest gładka całą noc (bo nakłam zazwyczaj na noc). Jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry i wieku.
Cena to około 22 funty. W Polsce możecie kupić ją w drogerii SEPHORA za 129 zł.

LINK: tnij.org/emulcjabenefit

W przypływach większej gotówki, czyt. wygranej w Lotto, planuję zakupić więcej produktów z tych serii. Naprawdę polecam, gwarantuję, że się nie zawiedziecie.

emulsion.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków