• Wpisów: 34
  • Średnio co: 39 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:41
  • Licznik odwiedzin: 8 322 / 1372 dni
 
soniasays
 
Lifestyle & London: Hej, witajcie po kolejnej przerwie.
Nie wiem jak to jest, ale zawsze jak chcę wrócić na Pingera to znowu mam coś do roboty i ten czas tak leci, gdzieś umyka i nagle bam - ostatni wpis 42 dni temu.
Często dostaję od Was wiadomości na prive jak wyglądają moje studia w Londynie także taki krótki update co mnie czeka w tym semestrze:
-> artykuł śledczy na wybrany temat. Ja poszłam w banał, bo znęcanie się nad zwierzętami, ale jest to coś bliskiego memu sercu, a wg najnowszych statystyk "animal cruelty" wzrosło w UK o kilkanaście tysięcy przypadków. Pytanie: dlaczego? I to jest własnie to, co staram się "wyśledzić".
-> 10 minutowy dokument o bezdomnych w Anglii. Z grupą skupiamy się na problemie dość na topie w UK, czyli obcinanie benefitów dla tych najbardziej potrzebujących, co prowadzi do bezdomności, głodowania itd. (w skrajnych przypadkach). Jak tylko dokument będzie dostępny, to Wam pokażę (okolice stycznia/lutego).
-> 10 minutowy podcast o bezdomnych. Coś mniej więcej jak wyżej, ale pod innym aspektem. Jeszcze nie uzgodniliśmy jakim.
-> 3 minutowy podcast o Charrette Challenge, w którym brałam udział między 10-17 października w Kopenhadze. Mam dla Was zdjęcia, ale to następnym razem.
-> esej z Media & Politics. Tego obawiam się najbardziej, bo polityka brytyjska jest mi kompletnie obca, także spędzę dużo godzin w bibliotece.
-> zaczęłam praktyki w Gońcu Polskim (na 3 miesiące).
Także mój tydzień wygląda następująco:
Poniedziałek, czwartek: Goniec Polski
Wtore, środa, piątek: uczelnia
Sobota, niedziela: praca
Ale ok, przeżyjemy. Za miesiąc już przerwa świąteczna, ale wiadomo, że pracy jest w.... Najbardziej martwi mnie własnie ten śledczy, bo to mam na 3 grudnia, także muszę znaleźć czas by porozmawiać z fundacjami itd. Dlaczego tydzień ma tylko 7 dni?

I tyle o szkole, jak widzicie nie mam żadnych egzaminów, ale dużo projektów. Niby mniej stresu, ale deadline za deadlinem, także włosy z głowy już mi wypadają ;)

Okej, miałam Wam do pokazania mnóstwo nowości, ale nazbierały się kolejne i kolejne przyjdą w następnym tygodniu.
Zdecydowałam więc pokazać Wam tylko te rzeczy, które jakoś zapadły mi w pamięć.

Nowe szminki z MAC

1.jpg


2.jpg


collage.jpg


12092262_980772541960960_738909816_n.jpg


Kat Von D Studded Lipstick NOBLE i Everlasting Liquid Lipstick OUTLAW (dostępne w Sephora, ale nie wiem czy w PL. Ja zamówiłam online, bo w UK nie ma Sephory...)
Kat von D.jpg


Jeśli będziecie mieć okazję, kupujcię Everlasting Liquid Lipstick, bo sa naprawdę mega dobre i trwałe!

kat von d outlaw.jpg


kat von d 2.jpg


Jak widzicie, ja mam wersję mini, bo te produkty są dosyć drogie, ale stwierdziłam, że i tak nigdy nie zużyję całej szminki, więc po co przepłacać (dodatkowo)

kat von d outlaw noble.jpg


ja.jpg

Tutaj mam Outlaw, zdjęcie trochę przerobiłam, żeby ten kolor wyszedł w miarę tak jak wygląda, bo jest naprawdę przecudowny. Nawet na Google możecie sobie zobaczyć, po prostu perfekcyjna czerwień :D

Myślę, że tematyka moje bloga powinna być zmieniona na: co nowego kupiłam haha

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków